חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרופיל וחזון

פרופיל

"בטח תורן" היא סוכנות ביטוח מקבוצת "כלל ביטוח".

השילוב בין המקצוענות רבת השנים של הסוכנות ועוצמתה הכלכלית של "כלל ביטוח", יצר את אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות, היציבות והמקצועיות בישראל.  במשרדים הראשיים של "בטח תורן" ברחוב המסגר תל אביב, ובסניף חיפה המשרת את אלפי לקוחותינו בצפון הארץ, מעסיקה הסוכנות כ-90 עובדים ומטפלת בתיקי לקוחות בהיקפי פרמיה שנתית של מאות מילוני ₪, הן בתחום הביטוח הכללי והן בתחום ביטוח החיים.

"בטח תורן" מעניקה ללקוחותיה, הפרטיים והמוסדיים, מגוון של שירותים בתחום הביטוח ברמה המקצועית הגבוהה ביותר המגובה ביכולות טכנולוגיות מתקדמות ובחוסן פיננסי. ל"בטח תורן" יכולות בינלאומיות מובהקות והיא פועלת לטובת מבוטחיה מול כל חברות הביטוח בישראל וגם ישירות מול המבטחים בלונדון. "בטח תורן" היא מורשית תאגיד הביטוח הלונדוני "ללויד'ס" ולמנהליה היכרות אישית ומעמיקה עם חתמי לויד'ס ועם המבטחים הבינלאומיים הגדולים והמובילים. בזכות יכולות אלו, מעניקה "בטח תורן" מגוון רחב של פתרונות ביטוחיים גם ללקוחות בעלי פעילות רב לאומית ובעלי צרכים מיוחדים ויוצאי דופן בתחום הביטוח.

"בטח תורן" היא גם הנציגה הבלעדית בישראל של ארגון הברוקרים הבינלאומי Brokerslink.

"בטח תורן" מציעה ללקוחותיה – החל מבנקים מרכזיים וחברות גדולות וכלה בלקוחות פרטיים – מגוון רחב של שירותי ביטוח לרבות ביטוחי רכב ודירה, ביטוחי עסק, ביטוח פנסיוני, ביטוח חיים ומשכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח ימי ואווירי, ביטוח בנקאי ופיננסי, ביטוח אחריות נושאי משרה ודירקטורים, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח קבלנים, ביטוח ניסויים קליניים ועוד…

"בטח תורן" מציעה את המגוון הרחב ביותר של פוליסות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ובנוסף מציעה הסוכנות "חבילות" ביטוח מקיפות המותאמות לצרכים המיוחדים של כל לקוח ולקוח.

הצוות המקצועי בסוכנות מורכב ממומחים בכל תחומי הביטוח. "בטח תורן" מאמינה בפיתוח ובטיפוח של ההון האנושי והיא מעסיקה את טובי אנשי המקצוע בתחום הביטוח, וביניהם בעלי ניסיון והשכלה אקדמית במשפטים, מנהל עסקים וביטוח, כולם בעלי תודעת שירות גבוהה ובקיאות שוטפת בשוק הביטוח המקומי והעולמי.

מחלקת התביעות ב"בטח תורן" היא מהגדולות הקיימות בסוכנויות ביטוח בישראל וכוללת אנשי תביעות ותיקים ומנוסים, עורכי דין ומסלקי תביעות מן השורה הראשונה.  יעילות, מהירות, אמינות ושירות אישי – הם אבני היסוד של המחלקה והיא אוחזת בהישגים מוכחים בתשלום תביעות ללקוחות.

"בטח תורן" שואפת להמשיך ולהיות הסוכנות היציבה והמקצועית ביותר בישראל, המהווה 'one stop shop'  בכל תחומי הביטוח, תוך מתן שירות אישי ומקצועי ללקוחותיה, לצד צמיחה, חדשנות, והקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד ועל בקרת איכות שוטפת. ​

contact

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

    קישורים חשובים

    ביטוחים

    © כל הזכויות שמורות לבטח תורן | פיתוח VIBIT | עיצוב: ענבל סורוקה

    יצירת קשר מהירה

    השאירו הודעה ונחזור אליכם